Випущено незвичайний цифровий годинник Tikker, що веде зворотний відлік часу до смерті власника. Гаджет допоможе більше цінувати свій час і життя в цілому.

Щоб встановити таймер на годиннику, необхідно заповнити спеціальну анкету з питаннями про вік, спосіб життя і здоров'я, яка допоможе пристрою визначити кількість років, днів і годин. На дисплеї годин три рядки з цифрами - в першій можна побачити скільки залишилися до смерті років, місяців і днів, в другій - скільки залишилося годин, хвилин і секунд. На третій просто відображається поточний час.

Точність дати смерті досить умовна і навряд чи користувач перейде в кращий світ саме тоді, коли пророкує тест ( не кажучи вже про ймовірність загибелі від нещасного випадку). Годинник - це скоріше символ, ніж реальний прилад.

Зараз незвичайний проект збирає інвестиції на Kickstarter. Спочатку для запуску пристрою у виробництво розробникам було потрібно 25 тисяч доларів, проте всього за кілька днів вони встигли зібрати значно більше. Новий пристрій з'явиться у продажі вже у квітні наступного року. Ціна за попереднім замовленням складе 39 доларів плюс оплата доставки.

Джерело >>>

Джерело: <a href="http://gazeta.ua/articles/life/_rozumnij-godinnik-tikker-vidrahue-chas-do-smerti-vlasnika/520514">Gazeta.ua</a>